terug naar Kinderopvang

Kinderopvang de Vlinderboom op school


97 | Kinderopvang de Vlinderboom op school in . Peutergroep en buitenschoolse opvang op school met kwaliteit, ritme en geborgenheid. Rudolf Steinerschool Alkmaar Rudolf Steinerschool Haarlem de Toermalijn Hillegom Vrije School de Sterrenzanger Oudorp Vrije School Zaanstreek Zaandam openingstijden, contactgegevens, plattegrond
Peutergroep en buitenschoolse opvang op school met kwaliteit, ritme en geborgenheid.
Rudolf Steinerschool Alkmaar
Rudolf Steinerschool Haarlem
de Toermalijn Hillegom
Vrije School de Sterrenzanger Oudorp
Vrije School Zaanstreek Zaandam

informatie

Kinderopvang de Vlinderboom op school

Peutergroep en buitenschoolse opvang met kwaliteit, ritme en geborgenheid.
www.devlinderboom-opschool.nl


​Locatie Rudolf Steinerschool Alkmaar
Sperwerstraat 1
1826 KL Alkmaar
Tel BSO  06 – 83 80 01 02
Tel Peutergroep Tummetot: 06 - 24 55 61 21
Email: alkmaar@devlinderboom-opschool.nl


Locatie Rudolf Steinerschool Haarlem
Engelandlaan 2
2034 NA Haarlem
Tel 06 – 51 20 30 14
Email: haarlem@devlinderboom-opschool.nl


Locatie Rudolf Steinerschool Haarlem Aziëweg
Spijkerboorpad 4,
2037 EA Haarlem
06 2451 2421
haarlem@devlinderboom-opschool.nl


Locatie de Toermalijn Hillegom
​Abellalaan 74
2182TZ Hillegom
06 1514 0122
hillegom@devlinderboom-opschool.nl


​Locatie Vrije School de Sterrenzanger Oudorp
Raadhuisstraat 3
1829 BT Oudorp
Tel 06 – 10 56 92 36
Email: oudorp@devlinderboom-opschool.nl


Locatie Vrije School Zaanstreek Zaandam
Galjoenstraat 111b
1503 AR Zaandam
Tel 06 12 13 51 97
Email: zaandam@devlinderboom-opschool.nl


Administratie
Tel 06 36 49 31 22
Email: administratie@devlinderboom-opschool.nl

Contactgegevens

Contact gegevens

Kinderopvang de Vlinderboom op school
Marieke van Esch
Raadhuisstraat 3
1829 BT Oudorp
06 36 49 31 22
administratie@devlinderboom-opschool.nl
www.devlinderboom-opschool.nl

Plattegrond

terug naar Kinderopvang
''Wijsheid begint met verwondering.''

Socrates

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief

Geïnspireerd doorAntroposofie
Noord-Holland

Vormgeving en ontwikkeling door Ginolica